НОВОБОРІВСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА 25-ту РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 25.08.2016 17:26

24 серпня Новоборівська громада відзначила 25-ту  річницю Незалежності України.

Святкування розпочалося з футбольних матчів. Біля будинку культури було влаштовано конкурс малюнка на асфальті та майстер класи. Для дітей були організовані батути то надувні гірки. Далі був парад вишиванок. Всі небайдужі жителі в вишиванках зібралися біля будинку культури і  пройшли урочистою ходою центром селища до братської могили,  де спільною молитвою вшанували загиблих героїв України. О 18.00 годині біля селищної ради розпочався святковий концерт. З вітальним словом до присутніх на святі звернувся селищний голова Григорій Рудюк та побажав всім щастя, миру, добра та злагоди. Талановиті дітки були нагороджені почесними грамотами за участь у конкурсі малюнка на асфальті. Протягом концертної програми для гостей звучали пісні від колективів Будинку Культури, колективів освітніх закладів, релігійних конфесій смт. Нова Борова. Продовжилося свято пригощанням смачним козацьким кулішом, та масовим гулянням в центрі селища.