ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО СТВОРЕННЯ ТА ОБЛАШТУВАННЯ АЛЕЇ СЛАВИ

Дата: 02.10.2023 10:05

01.10.2023 року жителі Новоборівської громади відгукнулися на заклик Новоборівської селищної ради та вшанували Героїв. Ще вчора ці люди жили поряд з нами, були звичайними людьми, сусідами, знайомими, друзями, родичами, побратимами, а сьогодні стали «ангелами майбутньої Перемоги».

Новоборівська селищна рада спільно з небайдужими та активними патріотами зробили роботу, аби гідно вшанувати наших Героїв. Усі ланки працювали злагоджено і створили позитивні емоції задля наших земляків.

Щиро вдячні активній та дієвій підтримці наших жителів та підприємств громади:

- Юрію ШКУРИНСЬКОМУ – надавав особистий транспорт, інвентар, у вільний час всіляко сприяв та допомагав у вирішенні важливої справи;
- депутату селищної ради Руслану ДЕРКАЧУ – за практичну допомогу в облаштуванні Алеї;
- Сергію КАРПЕНКУ – своїм інвентарем безкоштовно зробив підготовчі роботи по встановленню металевих конструкцій(буріння отворів);
- Новоборівським ЖКП проведено роботи по встановленню конструкцій, обрізці кущів та прибиранню території;

- ПРАТ ТЗ "ТРУБОСТАЛЬ", в особі Лук'янчука В.М., за надані матеріали для виготовлення металоконструкцій;
- приватному підприємцю Анатолію ЗАКРЕВСЬКОМУ – за виготовлення гранітної плитки;
- Михайлу ЖУРАВСЬКОМУ – за нанесення напису на гранітну плитку пам’яті;
- працівникам виконавчого комітету Новоборівської селищної ради та усім небайдужим жителям громади.

Варто сказати слово вдячності молодому дизайнеру – пані Анастасії з м. Хмельницький, яка якісно зробила дизайнерські рішення по створенню бордів.

Щиро раді новій співпраці з паном Михайлом з м. Хмельницький, який оперативно зробив борди наших Героїв.

Найголовніше, що тішить душу – ми були усі разом аби вшанувати Героїв. Проведені заходи і підготовчі роботи мають стати прикладом до спільної праці в ім’я Перемоги та вшанування наших земляків.

Слава Україні!