З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2023 08:39

Шановні жителі громади.

Сьогодні ми відзначаємо наше державне свято – День Незалежності України.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, як і ми разом, цілою країною боремося за свою незалежність. Кожен на своєму фронті захищає нашу державу.

На жаль, сьогодні за своє споконвічне прагнення до свободи Україна продовжує платити високу ціну. Починаючи з 2014 року українці воюють на фронті, волонтерять, працюють у тилу. З 24 лютого 2022 року весь наш народ та громадяни України з новою силою доводять щодня незалежність своєї держави як найвищу цінність, а також неодмінну умову реалізації власної свободи та своїх прав. Ми усвідомлюємо, що нині йдеться далеко не лише про території і кордони, сьогодні йде кривава боротьба за саме існування Українського народу, на знищення якого зорієнтований агресор.

Нинішній час – це час великих змін та випробувань. Пора сподівань і надій. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру та перемоги. Увесь цивілізований світ знає: нам не потрібно чужого, ми хочемо лише повернути своє. За нами правда, а значить – і Перемога!

Зі святом!  З Днем Незалежності України!