НА ВІЙНІ З РОСІЙСЬКИМИ ЗАГАРБНИКАМИ ЗАГИНУВ ЖИТЕЛЬ СЕЛИЩА НОВА БОРОВА ВІКТОР КОС

Дата: 07.08.2023 15:22

На війні з російськими загарбниками загинув ще один житель Новоборівської громади.

03.08.2023 року героїчно загинув поблизу н. п. Стельмахівка, Сватівського району, Луганської області житель смт. Нова Борова - Кос Віктор Григорович, 1978 року народження.

З першого дня повномаштабного вторгнення ворога Віктор Григорович став до лав Захисників України. Мужньо стояв на захисті Батьківщини, був вірний військовій присязі та українському народу. Загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність, захищаючи життя кожного з нас.

Багато жителів громади запам’ятають Віктора як вправного будівельника. Саме він робив добрі справи людям при будівництві та облаштуванні обійсть, гаражів, парканів, тощо. Добра та працьовита людина залишила по собі об’єкти в які вкладено його силу, його працю.

Новоборівська селищна рада висловлює щирі співчуття батькам, дітям, сестрам, родичам та друзям з приводу загибелі Захисника України.

Вічна пам’ять і низький уклін нашому Герою!

Про час та дату прощання з загиблим буде поінформовано додатково.