ДЛЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ ПРОВЕДЕНО ІНТЕРАКТИВНЕ ШОУ

Дата: 05.06.2023 13:44

В співпраці з Новоборівської селищною радою та ГО «НУО «In Touch Ukraine Foundation»», 05.06.2023 року, в освітніх закладах Новоборівської територіальної громади, а саме: ЦРД «Казка», ЦРД «Сонечко», початкові класи Новоборівського ліцею та КУ «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» було проведено інтерактивне шоу мобільної команди за напрямком санітарія та гігієна для дітей.

Особлива подяка солістам народного художнього колективу шоу-театру «КЛЕМ» Олександрі ЗАГРЕБЕЛЬНІЙ та Олександру НЕЧАЄВУ за чудову організацію інтерактивного шоу. Під час заходу, дітей розважали казкові герої Dino та Super Woman. Діти приймали участь в конкурсах, отримали подарунки та незабутні враження.

Нагадуємо, що на Житомирщині реалізується кроссекторальний проєкт ГО «НУО «In Touch Ukraine Foundation»» за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у межах якого створюються можливості для розвитку, навчання та дозвілля дітей.

З вдячністю, начальник відділу-ССД

Світлана РОЗУМОВИЧ