В ГРОМАДІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 13:41

Сьогодні, 1 червня 2023 року, Новоборівська громада відзначає День Захисту Дітей. До організації свята долучились прихожани церкви «Слово Віри», які на території церкви організували дозвілля для дітей громади, а саме: фотозона, атракціони, батути, гірки, конкурси, солодка вата, попкорн. Також завдяки начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмили Прищепи було організовано підвіз дітей в смт. Нова Борова із старостинський округів громади. Щира подяка працівникам Будинку культури та відділу освіти, культури, молоді та спорту за організацію дозвілля для дітей громади.

Висловлюємо щиру подяку пастору церкви «Слово Віри» Фещенко Івану та його дружині Фещенко Юлії та всім причетним до організації свята.

Свято триває, всіх хто не долучився до свята запрошуємо прийняти участь.

З повагою та вдячністю, начальник відділу-ССД

Новоборівської селищної ради Світлана Розумович