ВИСЛОВЛЮЄМО ВДЯЧНІСТЬ ТОВ "АКРІС ГРУП"

Дата: 19.05.2023 08:09

Новоборівська селищна рада, ГО «ФСК «Оріон»», тренери та юні спортсмени висловлюють слова вдячності Бурейко Світлані Альбертівні, керівнику з великим та добрим серцем, яка в умовах війни віднайшла можливість перейнятися проблемами молоді та відшукати фінансовий ресурс на заходи участі ФК «Оріон» в Чемпіонаті Області з футболу.

Учасники команди, тренери матимуть можливість популяризувати спорт та фізичну культуру на території Житомирського регіону.

Щиро вдячні за розуміння та підтримку.