З ДНЕМ ЄВРОПИ!

Дата: 09.05.2023 08:22
Кількість переглядів: 133

Фото без опису

8 травня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ згідно з яким щорічно 9 травня в Україні спільно з державами Європейського Союзу відзначатимуть День Європи – свято миру та єдності.

Сьогодні українська нація виборює на полі бою з російськими окупантами право жити в мирі та незалежній, вільній державі. Саме у цей нелегкий для нас час європейська спільнота не тільки вболіває, турбується, але й простягає руку реальної допомоги, бере під свій захист, надає порятунок нашим дітям та жінкам, літнім людям, надає гуманітарну та військову допомогу.

Саме в День Європи висловлюємо щиру  подяку Європейському Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. У дружньому колі європейських держав Україна обов’язково переможе ворога та стане частиною Європейського Союзу,  і, як наслідок, отримає новий поштовх для економічного розвитку.

У День Європи  бажаємо всім впевненості у завтрашньому дні, європейському майбутньому України, та миру, після Перемоги над ворогом!
 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися до розділу «Новини»

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних