ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 28 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 08.05.2023 18:26

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 19 травня 2023 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова двадцять восьма сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2023 року.

2. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

3. Про визначення одержувача бюджетних коштів бюджету Новоборівської селищної територіальної громади.

4. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико­ санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради за 1 квартал 2023 року.

5. Про внесення змін до рішення сесії від 22.12.2022р. №713 «Про надання фінансової підтримки Новоборівському житлово- комунальному підприємству на 2023 рік».

6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новоборівської територіальної громади на 2022-2024 роки.

7. Про затвердження Програми реформування та розвитку житлово­ комунального господарства Новоборівської селищної ради на 2023-2025 роки.

8. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Новоборівської селищної ради на 2023-2025 роки в новій редакції.

9. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Новоборівської селищної ради на 2023-2025 роки в новій редакції.

10. Про затвердження програми «Питна вода Новоборівської громади Житомирської області на 2023-2027 роки».

11.  Про затвердження програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Новоборівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

12. Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської селищної ради в новій редакції.

13. Про затвердження Статуту Новоборівського центру розвитку дитини «Казка»    Житомирського    району    Житомирської    області    в    новій редакції.

14. Про звіт начальника Новоборівської місцевої пожежної охорони про проведену роботу за 2022 рік.

15. Про звіт спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської селищної ради про проведену роботу за 2022 рік та І квартал 2023 року.

16. Про внесення змін до Переліку першого типу об'єктів комунальної власності Новоборівської селищної ради, що підлягають передачі в оренду на аукціоні.

17. Про оголошення електронного аукціону.

18. Про прийняття майна у комунальну власність Новоборівської селищної територіальної громади.

19. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

20. Про створення комісії по прийманню-передачі комунального майна в оперативне управління та на баланс КНП «ЦПМСД» Новоборівської селищної ради.

21. Про надання дозволу на списання непридатних для подальшого використання матеріальних цінностей.

22. Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.

23. Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок безоплатно у приватну власність громадянам.

24. Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам.

25. Про    припинення    дії    договору    оренди    землі    укладеного    з    ТОВ
«ПОЛІССЯ-ІНВЕСТ».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Матвієнко Анна Леонідівна
2023-05-08 21:23:31

Відповідно до ст. 76, Бюджетного кодексу України, прошу доповнити всі проєкти рішень, які мають відношення до формування чи змін до місцевого бюджету, доповнити пояснювальними записками.