НОВОБОРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДОЛУЧИВСЯ ДО ТОЛОКИ

Дата: 17.04.2023 16:52

Фото без описуТрадиційно навесні кожного року в ліцеї проводиться весняна толока. Цьогоріч, в рамках двомісячника благоустрою у Новоборівській громаді, вчителі та технічний персонал дружно наводили лад після зими на території ліцею та прилеглих до ліцею територіях.

Під час проведення весняної толоки, яка розпочалася з 1 квітня 2023 року, були виконані наступні роботи:

- обрізано сухе гілля дерев і кущів;
- очищено площу від торішнього листя, трави та побутових відходів;
- прибрано та побілено вуличну туалетну кімнату, вичищено вигрібні ями, відремонтовано двері вуличного туалету;
- прибрано територію котельні:
- вирівняно площу, біля котельні (для роботи отримано допомогу від Новоборівського ЖКП, а саме трактор);
порізано та складено дрова для наступного опалювального сезону;
- побілено бордюри та дерева;
- встановлено велопарківку біля приміщення початкової школи;
- прибрано узбіччя прилеглої до ліцею дороги;
- упорядкувано газони та квітники (восени ліцей узяв участь у благодійному проєкті Flowers4School за підтримки асоціації квіткових виробників Нідерландів, який спрямований на озеленення українських шкіл. Було отримано безкоштовно та висаджено цибулини тюльпанів, нарцисів, крокусів, гіацинтів, хіонодокса, мускарів, лілій, алліумів);
- викладено з каміння альпійську гірку, роботи над її упорядкуванням продовжуються;
- проходять роботи по впорядкуванню теплиці.

Працювати допомагав весняний настрій, ентузіазм та позитивні емоції учасників толоки.

Підтримка акції щодо дбайливого ставлення до навколишнього середовища – важлива, необхідна, корисна і добра традиція.