ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 27 СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 20.03.2023 18:23

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 31 березня 2023 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова двадцять сьома сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

2. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

3. Про внесення змін до рішення сесії Новоборівської селищної ради від 22.12.2022 року №713 «Про надання фінансової підтримки Новоборівському житлово-комунальному підприємству на 2023 рік».

4. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Новоборівської селищної ради на 2023-2025 роки.

5. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Новоборівської селищної ради.

6. Про затвердження вартості харчових відходів для закладів освіти Новоборівської селищної територіальної  громади.

7. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

8. Про затвердження Положення та складу комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям територіальної громади, які опинились у скрутному становищі внаслідок непередбачуваних обставин.

9. Про внесення змін до Програми з безпритульними тваринами на  території Новоборівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

10. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за адресою: вул. Привокзальна, буд. 12, смт. Нова Борова, Житомирського району, Житомирської області.

11. Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.

12. Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок безоплатно у приватну власність громадянам.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Кар’єр «Кам’яна Піч» шляхом укладання додаткової угоди.

14. Про припинення дії договорів оренди землі укладених з ТОВ «АКРІС-ГРУП».

15. Про надання дозволу на передачу земельних ділянок в суборенду.

16. Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ