«СТАЛЕВИЙ КОРДОН» - СТАЛЕВОЮ СТІНОЮ СТОЇМО ЗА НАШ КОРДОН

Дата: 22.02.2023 08:26

«СТАЛЕВИЙ КОРДОН» - Сталевою стіною стоїмо за наш кордон.

5-й мобільний прикордонний загін створений як підрозділ нового зразка. Його структура, система управління та навчання побудовані з урахуванням викликів, які стоять перед Україною. Основу заклали підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російським агресорам. В рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, знаходилися на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали держрубіж з країною-агресором. Для виконання завдань мобільний прикордонний загін на озброєнні має протитанкові та артилерійські розрахунки, групи аеророзвідки та розрахунки ПЗРК. Його завдання – посилити оборону та захист нашої держави, укріпити кордон України, адже прикордонники перші на держрубежі та є невід’ємною складовою Сил оборони країни. Перші на кордоні, перші в наступі.

Приєднатися до бригади: https://storm.mvs.gov.ua/