ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ЗМІН У МЕХАНІЗМІ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЙ

Дата: 20.02.2023 14:48

Фото без опису20 лютого 2023 року відбулася нарада за участі керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Новоборівської селищної ради Альони ЖАРЧИНСЬКОЇ, начальника відділу обслуговування громадян №16 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області - Людмили СВІЖЕВСЬКОЇ, працівників відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, реєстраційного відділу (ЦНАПу) Новоборівської селищної ради, Новоборівського житлово-комунального підприємства, старост Небізького та Фасівського старостинських округів Новоборівської територіальної громади.

Під час зустрічі обговорено питання змін у механізмі субсидіювання, що почались з 1 жовтня 2022 року.

З жовтня Пенсійний фонд України вже здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг.

Починаючи з 1 грудня 2022 року Пенсійний фонд України не лише виплачує, а й призначає житлові субсидії та пільги.

На нараді увагу було акцентовано на алгоритмі оформлення пакету документів по призначенню субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, достовірність їх заповнення.

Для отримання субсидій громадяни зможуть звертатися до територіальних відділень Пенсійного фонду України, у тому числі в електронній формі (через веб-портал електронних послуг або мобільний додаток Пенсійного фонду), а також до уповноважених посадових осіб Новоборівської селищної ради, а ще є можливість подати заяву на призначення субсидії за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг – порталу "Дія".