ЗАБОРОНА ВИКОРИСТАННЯ ФЕЄРВЕРКІВ, САЛЮТІВ І ПЕТАРД

Дата: 26.12.2022 15:19

Новоборівська селищна рада інформує та застерігає:

відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 07.11.2022 № 757/2022 «Про продовження строк) дії воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2007 № 507 «Про затвердження Положення про раду оборони Автономної Республіки Крим, області, мм. Києва і Севастополя» (зі змінами), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2022 №89 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області від 22.12.2022, Протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новоборівської ТГ №14 від 23.12.2022:

1. Уведено в дію рішення ради оборони Житомирської області від 22 грудня 2022 року «Про забезпечення здійснення заходів правового режиму воєнного стану.

2. У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, заборонено на території Житомирської області використання будь-яких феєрверків, зокрема салютів і петард, та проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин (окрім використання піротехнічних виробів Збройними Силами, Національною поліцією та аварійно-рятувальними службами відповідно до законодавства України) на період  дії воєнного стану.

Секретар комісії ТЕБ і НС
Альона ЖАРЧИНСЬКА