ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЄКТУ

Дата: 22.12.2022 18:23

Повідомлення про оприлюднення
заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту
«Комплексний план просторового розвитку території
Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області»

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:
Комплексний план просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території, на якій реалізуються повноваження Новоборівської селищної ради. Завданнями комплексного плану є визначення планувальної організації, функціонального призначення території, основних принципів і напрямів формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:
Новоборівська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:
а) дата початку та строки здійснення процедури:
Громадське обговорення починається з 16-го грудня 2022 року і триває до 30-го грудня 2022 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):
Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):
Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області не здійснюється.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області:
Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області можна в Новоборівській селищній раді Житомирського району Житомирської області за адресою: смт Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Комплексного плану просторового розвитку території Новоборівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області також розміщена на офіційному сайті громади та доступна за посиланням: https://novoborivska-gromada.gov.ua/news/1670837601/

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:
Новоборівська селищна рада Житомирського району Житомирської області.
Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 12114, Житомирська область, Житомирський район, смт Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А.
Електронна адреса: selrada_novaborova@ukr.net
Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 16.12.2022 по 30.12.2022.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:
Новоборівська селищна рада Житомирського району Житомирської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування:
Проведення транскордонних консультацій не потребує.