В ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД В РАМКАХ ПРОЄКТУ: «ТВОЄ ПРАВО – ЗНАТИ. ТВОЄ ПРАВО НА ЗАХИСТ»

Дата: 15.12.2022 15:20

15 грудня в приміщенні Новоборівського будинку культури та дозвілля відбувся інформаційний захід в рамках проєкту: «Твоє право – ЗНАТИ. Твоє право  на ЗАХИСТ», що здійснюється  громадською організацією «Жіночий інформаційно- консультаційний центр»  за підтримки Міжнародного медичного корпусу.

На прохання організаторів заходу були запрошені працівники соціальної сфери, органів місцевого самоврядування,  старости та діловоди старостинських округів, місцеві жінки в т.ч. з числа внутрішньо переміщених осіб.

Перед присутніми виступила засновник ГО « Жіночий консультаційний центр» Ірина Бабенко. Тренер Марія Климчук та тренер-психолог Людмила Кулік ознайомили жінок із Законом України « Про запобігання та протидію насильства» поінформували  про види гендерно зумовленого насильства, переглянули фільм « Дім «не» безпеки» та відеоролик про постраждалих від насилля за кордоном.

Захід залишив багато вражень. Сподобався своєю інформативністю, доступністю викладання матеріалу. Було багато нової та корисної інформації.

Щиро вдячні організаторам та виступаючим за цікавий, змістовний, потрібний матеріал . Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Т. в. о. директора
КЗ «Центр надання соціальних послуг»
Новоборівської селищної ради
Людмила СТЕЦЮК