НОВОБОРІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА АВТОБУС

Дата: 15.12.2022 09:51

14 грудня у Житомирі Естонська Республіка передала Україні 26 автобусів фірми Iveco Irisbus Crossway для відновлення транспортного сполучення та підвозу дітей до освітніх закладів. Зокрема, 11 автобусів – Житомирській області, один з яких отримала Новоборівська громада.

Голова Рійгікогу (парламенту) Естонської Республіки Юрі Ратас урочисто вручив ключі від автобусів представникам громад. Так, у Житомирській області автобуси отримали: Житомирський обласний військовий комісаріат, Головне управління ДСНС України у Житомирській області, Коростенська дитячо-юнацька спортивна школа, Березівська, Білокоровицька, Новоборівська, Пулинська, Словечанська, Старосілецька, Харитонівська, Чоповицька територіальні громади.

Щиро дякуємо закордонним партнерам, які у важкі часи підтримують Україну, та вносять свій вагомий внесок у досягненні Перемоги та подальшому розвитку країни.

Керуючий справами
(секретар) виконавчого комітету