ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 24 СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 12.12.2022 17:10

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 22 грудня 2022 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова двадцять четверта сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної
громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2021 №509 «Про надання фінансової підтримки Новоборівському житлово-комунальному підприємству на 2022 рік».

3. Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2021 №507 «Про надання фінансової підтримки Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради у 2022 році.

4. Про бюджет Новоборівської селищної територіальної громади на          2023 рік.

5. Про затвердження Програми фінансової підтримки Новоборівського житлово-комунального підприємства на 2023-2025 роки в новій редакції.

6. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради на 2023-2025 роки в новій редакції.

7. Про надання фінансової підтримки Новоборівському житлово-комунальному підприємству на 2023 рік.

8. Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради у 2023 році.

9. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування   (утримання) Дитячо-юнацької спортивної школи «Іршанськ» на 2023 рік.

10. Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування КУ «Новоборівський інклюзивно-ресурсний центр» Новоборівської  селищної ради від 19.07.2019 року на 2023 рік.
11.  Про надання дозволу на продовження терміну дії Договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) архівної установи Хорошівської селищної ради на 2023 рік.

12.  Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів  комунальних  підприємств Новоборівської селищної ради.

13.  Про затвердження Програми цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного,  природного, соціального та воєнного характеру в Новоборівській селищній територіальній громаді на 2023-2025 роки.

14. Про  затвердження Програми «Дитяче харчування на 2023-2024 роки».

15.  Про затвердження комплексної Програми  оздоровлення та відпочинку дітей Новоборівської  селищної ради на 2023 рік.

16.  Про затвердження Програми  виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку  на 2023 рік.

17. Про органiзацiю  харчування учнiв  закладiв загальної середньої  освiти та  вихованцiв дошкiльних закладiв Новоборiвської селищної ради у 2023 роцi.

18. Про затвердження структури, загальної чисельності  апарату Новоборівської селищної ради та її виконавчих органів.

19.  Про  умови оплати праці працівників апарату селищної ради та її виконавчих органів.

20.  Про умови оплати праці  селищного голови  на  2023 рік.

21.  Про внесення змін до структури та чисельності відділу  соціального захисту населення та охорони здоров’я  Новоборівської селищної ради.

22. Про передачу транспортних засобів з балансу Новоборівської селищної ради на баланс та у господарське відання Новоборівського ЖКП.

23. Про встановлення нормативу відрахування у 2023 році комунальними підприємствами селищної ради частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду бюджету Новоборівської селищної ради.

24.  Про встановлення пільг Новоборівському ЖКП  на  2023 рік.

25.  Про надання дозволу на списання непридатних для подальшого використання матеріальних цінностей.

ЗЕМЕЛЬНІ  ПИТАННЯ:

26.  Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Валки-Ільменіт»  шляхом укладання додаткової угоди.

27.  Про внесення змін до рішення №701 від 25.11.2022 «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПрАТ «Київстар».

28.  Про внесення змін до рішення №702 від 25.11.2022 «Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПрАТ «ВФ Україна».

29. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду Володарсько-Волинському районному споживчому товариству.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ