ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА

Дата: 05.12.2022 11:49

Шановні волонтери!  Новоборівська громада щиро вітає Вас із Міжнародним днем волонтерів!

Пишаємося Вами. Завдяки Вам і Вашим зусиллям, цей світ стає добрішим, безпечнішим, щасливішим. Висловлюємо Вам слова подяки за Вашу щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує.

Наразі тисячі українців згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність держави. До волонтерського руху долучаються чимало жителів громади, які з відповідальністю за майбутнє України та її народу, всебічно підтримують усіх, хто потребує допомоги у цей нелегкий для країни час. Саме Ваша праця наближає день перемоги людяності над темрявою зла і ненависті ворога.

Нехай Ваші добрі справи повернуться сторицею, активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця стануть живим прикладом для наслідування. Бажаємо Вам благополуччя у Ваших родинах, міцного здоров’я та людської пошани.