ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 23 СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 21.11.2022 16:15

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 листопада 2022 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова двадцять третя сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2022 рік.

2. Про звіт поліцейського офіцера громади про проведену роботу за  2022 рік.

3. Про зміну юридичної адреси (місцезнаходження) Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради та затвердження Статуту у новій редакції.

4. Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Новоборівської селищної ради.

5. Про затвердження Плану роботи Новоборівської селищної ради з  підготовки проєктів  діяльності регуляторних актів на 2023 рік.

6. Про затвердження  вартості надання платних послуг закладами культури Новоборівської  селищної територіальної громади  у  2023 році.

7. Про  надання дозволу на списання непридатних для подальшого використання матеріальних цінностей.

8. Про  погодження внесення змін до штатного розпису відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської селищної ради.

9. Про внесення змін до Програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони на території Житомирського району  на 2022-2025 роки.

10. Про затвердження Програми щодо приведення захисних споруд  цивільного захисту у готовність до укриття учасників освітнього процесу  закладів освіти  Новоборівської селищної ради на 2022-2025 роки.

11. Про затвердження Програми культурно-масових заходів Новоборівської селищної територіальної громади  на  2023 рік.

12. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Новоборівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

13. Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Новоборівської селищної ради на строк відсутності основного працівника.

Земельні  питання.

14. Про затвердження технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок безоплатно у приватну власність  громадянам.

15. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в оренду ПрАТ «Київстар».

16. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки в  оренду ПрАТ «ВФ Україна».

17. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК».

18. Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам.

19. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ДП «Пулинський лісгосп АПК».

20. Про погодження продовження терміну користування мисливськими угіддями ТОВ «СМГ Лісомир».

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Анна Матвієнко
2022-11-22 09:24:01

Абсолютно усі прийняті рішення, можна буде оскаржувати в судовому порядку, через порушення в термінах оприлюднення. На 22.11.2022р. ряд проєктів рішень не оприлюднено, оголошення про проведення сесії, висвітлення явно не за 10днів і повна відсутність додатків в деяких проектах, які стосуються громадян...