ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Дата: 06.11.2022 12:11

Шановні працівники соціальної сфери!

Від імені селищної ради та її виконавчого комітету, від себе особисто сердечно вітаю Вас із професійним святом!

Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

На Ваші плечі покладено дуже відповідальну роботу – соціальну підтримку мешканців громади. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки.

Низький Вам уклін за відданість обраній справі, чуйність та любов до людей. Бажаю Вам і Вашим сім'ям миру, міцного здоров'я, гарного настрою, щастя та благополуччя.

З повагою,
селищний голова