В ГРОМАДУ ЗДІЙСНИЛИ ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТИ ОБЛАСНОЇ МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНОЇ КОМАНДИ

Дата: 31.10.2022 11:53

28 жовтня за сприяння комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради вперше в нашу громаду здійснили виїзд спеціалісти обласної  мультидисциплінарної команди, яка складається із фахівців в галузі соціальної роботи, медицини, психології та юридичного права.

Було відвідано внутрішньо переміщену  опікунську сім’ю, в якій виховується 3 дітей позбавлених батьківського піклування та 3 родини з дітьми, що переселилися із зони бойових  дій. Їм була надана допомога в рамках проєкту  «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні  мобільні команди»

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні  мобільні команди» реалізує МБФ « Українська фундація громадського  здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у рамках  СПІЛЬНО – програми реагування на війну Дитячого фонду ООН(ЮНІСЕФ), покликаної об’єднати зусилля з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес партнерами для надання мультисекторальної допомоги сім’ям з дітьми.

Щиро дякуємо за підтримку та допомогу. Сподіваємося на подальшу співпрацю в соціальній сфері Новоборівської громади.

Т. в. о. директора КЗ
«Центр надання соціальних послуг»
Людмила СТЕЦЮК