В НОВОБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ 6 РОДИН ІЗ ЧИСЛА ВПО ОТРИМАЛИ СОЦІАЛЬНЕ ЖИТЛО

Дата: 07.10.2022 14:22

Сьогодні 7 жовтня 2022 року в Новоборівській громаді 6 родин із числа вимушено переміщених осіб отримали соціальне житло для тимчасового проживання в смт. Нова Борова. Квартири придбані Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»  в рамках державної програми соціального житла.

Уряд напрацьовує різноманітні механізми вирішення житлової проблеми українців, яких агресор позбавив даху над головою. Один із них – надання житла для тимчасового проживання. Держмолодьжитло вже придбало 60 квартир за цією програмою в чотирьох областях: Сумській, Чернігівській, Житомирській та Київській областях. В Житомирській придбано 8 квартир, з них: 6  –  смт. Нова Борова, 1 – м. Житомир, 1 – м. Новоград-Волинський.

Квартири за програмою надаються громадянам «під ключ» –  із ремонтом, меблями та побутовою технікою.

Ключі родинам вручили начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій БУНЕЧКО  і голова правління Держмолодьжитла Сергій КОМНАТНИЙ за участі селищного голови Григорія РУДЮКА та представників: заступників начальника ЖОВА Людмили ЗАВОРОТНЮК і Юрія ДЕНИСОВЦЯ, начальника Житомирської РВА Олександра ХОМИЧА, директора Департаменту соціального захисту населення ЖОВА – Олени ГРИЩУК і забудовника Валерія ЧИЖЕВИЧА.

В нашій країні йде жорстока війна, гинуть наші захисники, мирні люди. І багато сімей опинилися в складних життєвих умовах. Вони вимушено покинули свої рідні міста, села, втратили свої домівки, сусідів, друзів, роботу… І змушені були тікати від війни в більш безпечні місця.  Деякі родини обрали для себе наше селище - Нову Борову. Тут вони для себе знайшли прихисток.

Отож, вітаємо родини із Богданівки Херсонської області, м. Енергодар Запорізької області,  м. Костянтинівки,  м. Бахмут, м. Соледар та м. Маріуполь  Донецької області із отриманням житла.

Керуючий справами(секретар) виконачвого комітету

Альона ЖАРЧИНСЬКА