З ДНЕМ УСИНОВЛЕННЯ

Дата: 30.09.2022 13:58

Тринадцять років тому в День християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, в Україні вперше відзначили День усиновлення. Цей день став святом для родин, які подарували і дарують дітям, що залишились без піклування батьків, свій дім, тепло, свою любов та сімейний затишок.

У цей день хочеться щиро подякувати усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам прийомних сімей та батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу за те, що стали для дітей новою надією та захистом, що дарують дітям шанс на здобуття щасливого майбутнього у новій сім’ї.

Слова вдячності висловлюємо соціальним структурним підрозділам органів місцевого самоврядування, інших державних органів та закладів, також волонтерам, громадським та благодійним організаціям. Всім, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Хай Бог оберігає Вас, надає сили та терпіння на довгі роки.

Начальник відділу-ССД Новоборівської селищної ради
Світлана РОЗУМОВИЧ