ВІДБУВСЯ «ПЕРШИЙ ФОРУМ ВІДНОВЛЕННЯ: ЖИТОМИРЩИНА»

Дата: 28.09.2022 08:57

27 вересня 2022 року селищний голова Григорій Рудюк взяв участь в регіональному форумі «Перший Форум відновлення: Житомирщина». Форум був присвячений відновленню постраждалих територій області внаслідок російської агресії.

Організаторами форуму виступили: Міністерство інфраструктури України, Посольство Естонської Республіки в Україні, Rise Ukraine.

Ключові питання Форуму:
- масштаби руйнувань регіону та пріорітетні проєкти відбудови;
- механізм залучення країн-союзників до відбудови Житомирщини;
- успішний досвід кооперації навколо відбудови: приклад Естонії;
- інструменти відбудови: ефективність, прозорість та підзвітність.

Естонська Республіка взяла під опіку відбудову низки постраждалих об’єктів у Житомирській області.