ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 22 СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 23.09.2022 16:50

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 вересня 2022 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова двадцять друга сесія VIІІ скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про надання згоди на передачу комунального майна.

2. Про погодження внесення змін до штатних розписів бюджетних установ Новоборівської селищної ради.

3. Про  перейменування «Новоборівського центру дитячої та юнацької творчості Володарсько-Волинського району Житомирської області»  та затвердження Статуту в новій редакції.

4. Про прийняття майна у комунальну  власність Новоборівської селищної територіальної громади.

5. Про надання дозволу на списання непридатних для подальшого використання матеріальних цінностей.

6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за адресою: вул. Миру, буд. 34а, с. Старий Бобрик, Житомирського району, Житомирської області.

Земельні  питання.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі земельної ділянки безоплатно у приватну власність громадянина Мельниченка Петра Андрійовича.

8. Про надання дозволів на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянам.

9. Про  погодження продовження терміну користування мисливськими угіддями ТОВ «СМГ Лісомир».

10. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки укладеного з ПраТ «Київстар» шляхом їх розірвання.

11. Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

12. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Юніком-пром».

Різне.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ