WORLD CLEANUP DAY

Дата: 21.09.2022 16:48

В рамках міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», яка проходить щороку у вересні, працівники Новоборівського житлово-комунального підприємства,  під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» доєднались до наведення благоустрою нашої громади.

Основна мета акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Учасники акції здійснили прибирання прибережної зони Іршанського водосховища в смт. Нова Борова, узбіччя доріг та інші місця загального користування.

Щира подяка трудівничкам, які долучились до проведення міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» і роблять нашу громаду охайною та красивою.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРИБИРАННЯ

Керуючий справами(секретар) виконавчого