ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ВОДИ

Дата: 16.09.2022 16:49

Щорічно, починаючи з 2003 року, 18 вересня відзначається Всесвітній день моніторингу якості води.

Вода – незамінне джерело у життєвих процесах організму людей, тварин та рослин. Вона є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету. Без неї неможливий розвиток живої природи.

Метою заснування свята було і є підвищення інформованості  суспільства про проблеми води та участь у захисті водних ресурсів від забруднення у всьому світі. Ініціатором цього свята виступив американський Фонд «Чистої води».

З метою захисту водних ресурсів від забруднення працівниками Новоборівського житлово-комунального господарства було здійснено прибирання прибережної смуги Іршанського водосховища в смт. Нова Борова.

Вимоги до якості води дозволяють убезпечити людей від хвороботворних бактерій і вірусів. Тому увага до її якості – важливе завдання кожного мешканця планети і, в тому числі   нашої громади,  які думають про своє здоров’я і майбутнє нашої планети.