Житомирська область, Житомирський район

НОВОБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ ВІДВІДАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «ЛЮМОС»

Дата: 16.09.2022 16:24

15 вересня 2022 року в черговий раз Новоборівську громаду відвідали представники Міжнародного благодійного фонду «Люмос» -  Янко Олександр Петрович, Пінчук Юрій Костянтинович, Комар Володимир Вікторович.

Під час візиту були обговорені питання подальшої співпраці у соціальній сфері та надання благодійної допомоги родинам СЖО, що проживають на території громади, та сім’ям ВПО з дітьми.

Участь в обговоренні прийняли селищний голова Григорій Рудюк, Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Новоборівської селищної ради Людмила Прищепа та начальник відділу-ССД Новоборівської селищної ради Світлана Розумович.

Також спільно з представниками організації «Люмос» було відвідано п’ять сімей з території громади та надано благодійну допомогу.

Начальник відділу-ССД
Світлана Розумович