ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

Дата: 26.08.2022 15:21

25.08.2022 року з метою здійснення контролю за дітьми, недопущення вчинення ними протиправних дій та правопорушень, в рамках проведення планових профілактичних рейдів під час літніх канікул, відділом-службою у справах дітей Новоборівської селищної ради спільно з фахівцем із соціальної роботи та поліцейським офіцером громади та за участю старости Фасівського старостинського округу було здійснено рейди на території Ягодинського та Фасівського старостинських округів. Відвідано сім’ї, та проведено профілактично-роз’яснювальні бесіди з батьками дітей, перевірено стан підготовки дітей до навчання в освітніх закладах громади.

Відділ-служба у справах дітей закликає всіх батьків бути уважними до своїх дітей, дбати про їх безпеку та здоров'я.