ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ТОПОНІМІЧНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 19.08.2022 15:17

18.08.2022 року відбулося засідання топонімічної комісії з метою організації та проведення роботи з найменувань та перейменувань вулиць, провулків на території Новоборівської селищної територіальної громади, увіковічення пам’ятних видатних діячів, подій та борців за відстоювання прав та свобод громадян України. На засіданні комісії були обговорено та розглянуто пропозиції по перейменуванню вулиць та провулків. З протоколом комісії та подальшого обговорення можна ознайомитись за посиланням.

Зауваження та пропозиції по перейменуванню назв вулиць можна надати на зустрічі з депутатом свого виборчого округу, або ж старостою, або членами топонімічної комісії, або ж через мережу інтернет, або за телефонами:

- 097 490 99 11- голова комісії;
- 096 908 65 08 - секретар комісії.

Відповідні пропозиції та зауваження топонімічна комісія просить надати до 20 вересня 2022 року.

Таміла
2022-08-20 12:52:22

А хто вони такі...та комісія!? Що вирішують ,як назвати перезвати ваші вулиці, Голяченко навіть не мешканець селища,як і ще деякі з комісії.

Бірський Юрій Віталійович
2022-08-20 08:06:31

Я з села Луковець, в селі чотири вулиці, на одній вулиці недавно робили опитування по поводу переіменування,а 2019році переіменували три вулиці без опитування,по правді переіменували в честь себе що не мають пояснень . Зараз війна 2019році не справедливе було переіменування.Прошу переглянути це питання .

Тесанчук Анатолій Олексійович
2022-08-20 07:07:25

Чому на засідання коміссії не заарошуєте жителів вулиць, назви яких збираєтесь змінювати,?