ВІТАЄМО З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 12.08.2022 16:04

2 серпня вся Україна та світ святкують Міжнародний день молоді. Цей день був створений, щоб активно залучати молодь до всіх процесів суспільного життя, а не залишати її осторонь.

Молодь – це рушійна сила позитивних змін. Сьогодні українська молодь волонтерить, піднімає економіку, створює соціальні ініціативи та захищає свою країну. Це день тих людей, на яких сподіваються, і з ким пов'язане майбутнє нашої країни та майбутнє кожного з нас.

Шановна молодь Новоборівської громади! Бажаємо Вам величезного щастя щодня та кожної хвилини, радості до небес та яскравого настрою, мудрості в житті, мирного неба над головою. Нехай на Вашому життєвому шляху зустрічаються тільки добрі люди та оточують  вірні та надійні друзі! Зі святом! З Днем молоді!