У ВІЙНІ З РОСІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ ЗАГИНУВ ГЕРОЙ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.07.2022 15:08

Шановні жителі Новоборівської громади.

У війні з російськими окупантами загинув Герой нашої громади із села Турчинка – Твардовський Олег Миколайович, 1987 р. н.

Новоборівська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України. Низький уклін нашому воїну-захиснику!

Сьогодні о 15.45 всі бажаючі можуть віддати шану загиблому воїну біля селищної ради.

Прощання з загиблим Героєм відбудеться завтра, 28.07.2022 року в селі Турчинка орієнтовно о 12:00 годині.