ВІТАННЯ З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 04.07.2022 12:05

Шановні працівники Національної поліції України! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою. Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та всебічній підтримці з боку суспільства працівники поліції з честю виконують поставлені завдання зі зміцнення законності та правопорядку в Україні.

Бажаємо, щоб ваша робота приносила справді чудові результати. Щоб усі досягнення та нововведення приймалися та враховувалися у безперервному кар'єрному зростанні. Щоб хоробрість, чесність і чуйність звеличували вас в очах населення і викликали довіру!

Щиро зичимо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок!