СУМНА ЗВІСТКА ПРИЙШЛА ДО НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 27.06.2022 10:36

У бою на Харківщині  з російськими окупантами, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, наприкінці квітня, загинув Юрій ТРОЦЕНКО, уродженець смт. Нова Борова.

Сьогодні Героя хоронитимуть на Коростенщині, де Юрій проживав із сім’єю.

Ця сумна звістка болем відгукнулася у серцях усіх мешканців Новоборівської громади. Він пожертвував собою заради мирного життя, заради єдності і процвітання нашої держави, заради того, щоб у нас було щасливе майбутнє. Його смерть є важкою втратою для рідних, близьких, друзів та новоборівчан.

Друзі згадують Юрія як добру та світлу людину, з великим та наповненим любові серцем. Він вмів бути надійним другом, з яким не було страшно навіть у бою.

У цей скорботний день вся Новоборівська селищна територіальна громада глибоко сумує та співчуває родині Юрія. Туга й біль переповнюють серця кожного новоборівчанина, ненька-Україна втратила свого захисника. Разом з родиною героя, його друзями й знайомими сумують всі, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.

Царство небесне і вічна пам’ять Героям!