ДОПОМОГА ВІД ЮНІСЕФ НАДІЙШЛА У НОВОБОРІВСЬКУ ГРОМАДУ

Дата: 09.06.2022 16:10

Сьогодні за сприяння голови Житомирської обласної військової  адміністрації Віталія Бунечка ми отримали гуманітарну допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Вантаж доставив заступник начальника департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА Олег Рябой.

У пакунках: групові набори для дозвілля та психологічного підтримки дітей та батьків,  настільні ігри, ігрові парашути, спортивний інвентар, пазли, книги вправ та багато інших цікавих речей, які порадують наших діток!

Вантаж отримали Новоборівський ліцей, Новоборівський ліцей імені Василя Лунька, Новоборівський центр розвитку дитини "Сонечко", Новоборівський центр розвитку дитини "Казка", Кропивнянський ліцей, комунальна установа "Новоборівський дитячий будинок інтернат", відділ освіти, культури, молоді та спорту і відділ соціального захисту та охорони здоров'я Новоборівської селищної ради.

Ми безмежно вдячні за таку корисну допомогу! Разом до перемоги!