КОНКУРС ПО ВІДБОРУ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ ТА ПІЛЬГОВОГО ВІДПУСКУ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ

Дата: 02.06.2022 15:19

Відділ соціального захисту населення  та охорони здоров’я  Новоборівської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу по відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються  на розгляд комісії по відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів:
• заява про участь у конкурсі, завірена печаткою суб′єкта господарювання;
• копія статуту (положення), засвідчена підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
• копія ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами;
• довідка про банківські реквізити;
• фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних  установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних  оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів тощо).

Всі копії документів мають бути оформлені належним чином (посвідчені мокрою печаткою та підписом керівника учасника конкурсу).

Документи приймаються протягом 10-ти календарних днів з дати публікації оголошення на сайті.

Дата проведення конкурсу 13.06.2022 року.

Документи приймаються за адресою: смт.  Нова Борова, вул. Освіти , 7А, відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я  Новоборівської  селищної ради.