ОНОВЛЕНО ДИТЯЧИЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

Дата: 27.05.2022 13:31

За ініціативи депутата Новоборівської селищної ради Андрія ШИБЕЦЬКОГО та за  сприяння  Народного депутата України Тетяни ГРИЩЕНКО, наприкінці 2021 року, було придбано елементи ігрового майданчика на суму 36,0 тис. грн.

Під час активних бойових дій на території Житомирської області,  питання встановлення майданчика було не на часі. На сьогодні, коли ситуація в області стала більш спокійною, депутат Андрій ШИБЕЦЬКИЙ разом із активними мешканцями Володимиром СИНЯКОМ та Сергієм ПРОКОПЕНКОМ встановили елементи дитячого ігрового майданчика в смт. Нова Борова вул. Іршанська в дворі багатоповерхівок.

Допомогу при встановленні майданчика, також, надав директор  ТОВ «Валки-Ільменіт» Іван БОНДАР  у вигляді цементу та піску.

Щиро дякуємо всім причетним до оновлення дитячого ігрового майданчика.