У РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКІЙ ВІЙНІ ЗАГИНУВ НАШ ЗЕМЛЯК

Дата: 10.04.2022 16:42

У російсько-українській війні загинув наш земляк - Шеремета Володимир Валентинович.

Сьогодні біля церкви в селі Фасова відбулося прощання з Героєм.

Володимир Шеремета, житель Рудні-Фасової народився 26 вересня 1976 року. Він неодноразово проходив військову службу за контрактом у бойових військових частинах. Володимир служив водієм-слюсарем взводу матеріального забезпечення I десантно-штурмового батальйону.

Наш земляк загинув 2 березня 2022 року в районі села Копилів Бучанського району Київської області під час військових дій від вибухів та осколків.

Висловлюємо щирі співчуття дружині, трьом донькам і матері! Світлий спомин про Володимира назавжди залишиться у наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів, односельчан!

Вічна і світла пам'ять Герою нашої громади! Ніколи не забудемо і не пробачимо російським окупантам цю втрату.

Панахида за загиблим буде завтра у Воздвиженській церкві у селі Кам'яний Брід об 11 годині. Поховання відбудеться в селищі Нова Борова.