З ДНЕМ ГЕОЛОГА!

Дата: 03.04.2022 16:33

Сьогодні 3 квітня в Україні відзначається День геолога. Це професійне свято працівників геології, геофізики, геодезії та картографії.

Бажаємо вам, шановні геологи, нових відкриттів, більше сил, терпіння та натхнення. Нехай робота приносить вам тільки радість, легкість та фінансову стабільність. Нехай у ваших сім’ях завжди буде здоров’я, благополуччя, достаток та мир.

Також вітаємо із святом геологів-ветеранів. Саме ви стояли біля витоків створення геологічної галузі у нашому краї та формування потужної мінерально-сировинної бази України. Саме вашою невтомною працею народжувалась та зростала Нова Борова. Саме Житомирська геологічна експедиція стала одним із місто утворюючих підприємств нашого селища.
Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та віри у краще майбутнє!

З повагою,

селищний голова Григорій Рудюк