ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

Дата: 26.03.2022 17:07

Вітаю, дорогі мешканці громади!

Сьогодні 31-й день героїчного протистояння українців проти військової агресії рф.

З початку війни в нашій громаді офіційно зареєстровано 61 переміщена особа з Чернігова, Охтирки, Бородянки, Овруча, Житомира і Коростеня.

Окупант продовжує свої атаки на громади та військові об'єкти Житомирщини. В області діють диверсійно-розвідувальні групи. Будьте обережні та повідомляйте правоохоронцям про підозрілих осіб.

Якщо у вас виникають якісь проблемні питання - звертайтесь за телефоном гарячої лінії (050) 947 50 96.

Віримо в краще. Тримаймося. Все буде Україна!

З повагою,

селищний голова