ДЕНЬ ЄДНАННЯ У НОВОБОРІВСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.02.2022 14:12

У Новій Боровій відбувся патріотичний мітинг з нагоди Дня єднання. На головному майдані поблизу селищної ради були підняті Державний Прапор України, прапор Євросоюзу, прапор Нової Борової та виконано Державний Гімн України.

Із короткою промовою до присутніх звернувся селищний голова Григорій Рудюк. Він повідомив, що згідно Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання. Очільник громади зазначив, що вкотре українці показують усьому світові свою згуртованість та здатність боронити себе від ворога.

Учасники вийшли на мітинг із державними прапорцями та атрибутикою Новоборівської громади, прикріпленими до одягу синьо-жовтих стрічок, невеликими плакатами як символами порозуміння та єднання. Над майданом гучно звучали сучасні гасла: «Слава Україні. Героям Слава», «Слава нації, смерть ворогам», «Україна понад усе»!

Такі миттєвості єднання української нації мають бути завжди і на усіх теренах держави.