ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ ШІСТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ VIII СКЛИКАННЯ

Дата: 15.02.2022 18:03

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 лютого 2022 року о 10:00 годині в приміщенні Новоборівського будинку культури відбудеться чергова шістнадцята сесія VIІІ скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО:

1. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборівської селищної територіальної громади за 2021 рік.

3. Про внесення змін до Стратегії розвитку Новоборівської селищної територіальної громади та продовження строку дії до 2025 року.

4. Про виплату одноразової грошової допомоги незахищеним верствам населення.

5. Про надання приміщень Новоборівській селищній територіальній виборчій комісії та дільничним виборчим комісіям на час проведення проміжних виборів депутатів селищної ради.
6. Про затвердження форми контракту з директором КЗ «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради.

7. Про надання дозволу на розроблення детального плану території за адресою: вул. Жовтнева,12, с. Валки, Житомирського району, Житомирської області.

8. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при виконавчому органі Новоборівської селищної ради, у новій редакції.

ЗЕМЕЛЬНІ  ПИТАННЯ:

9. Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.

10. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Собко Анатолію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.

11. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Собко Олексію Олександровичу для ведення особистого селянського господарства.
12. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність гр. Собко Софії Андріївні для ведення особистого селянського господарства.

13. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у власність учаснику бойових дій гр. Пікулі Сергію Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження проекту землеустрою та надання земельної ділянки у  власність гр. Титаренко Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства.

15. Про надання дозволу ПрАТ «Київстар» на виготовлення технічних  документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Володарсько-Волинському районному споживчому товариству.

18. Про надання дозволів на виготовлення документацій із землеустрою громадянам.

19. Про надання дозволу гр. Грабчаку Віктору Івановичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

20. Про надання дозволу гр. Зубрицькому Віктору Віталійовичу на  виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

21. Про надання дозволу гр. Бондар Аллі Олександрівні на виготовлення  землевпорядної документації із землеустрою.

22. Про надання дозволу гр. Бондару Юрію Васильовичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

23. Про надання дозволу гр. Жуковець Нілі Василівні на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.
24. Про надання дозволу гр. Жуковцю Олексію Ігоровичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

25. Про надання дозволу гр. Котову Володимиру Миколайовичу на  виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

26. Про надання дозволу гр. Котовій Валентині Леонідівні на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

27. Про надання дозволу гр. Косу Василю Ничипоровичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

28. Про надання дозволу гр. Левківській Наталії Станіславівні на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

29. Про надання дозволу гр. Левківському Павлу Петровичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

30. Про надання дозволу гр. Шемітьку Станіславу Випольєвичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

31. Про надання дозволу гр. Шкуринському Віталію Вікторовичу на  виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

32. Про надання дозволу гр. Башинському Петру Павловичу на виготовлення  землевпорядної документації із землеустрою.

33. Про надання дозволу гр. Стахівському Ярославу Вікторовичу на  виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

34. Про надання дозволу гр. Шибецькому Миколі Федоровичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

35. Про надання дозволу гр. Дем’янчуку Ігорю Миколайовичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

36. Про надання дозволу гр. Михайленку Максиму Юрійовичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

37. Про надання дозволу гр. Скочку Андрію Андрійовичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

38. Про надання дозволу гр. Сіваченку Сергію Івановичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

39. Про надання дозволу гр. Бондарчуку Олександру Володимировичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

40. Про надання дозволу гр. Примаку Миколі Миколайовичу на виготовлення землевпорядної документації із землеустрою.

РІЗНЕ

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ