Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

ЩОДО ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ВІДНЕСЕНИХ ДО КОМПЕТЕНЦІЇ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ

Дата: 11.02.2022 13:04
Кількість переглядів: 737

Шановні мешканці громади!

Для отримання адміністративних послуг віднесених до компетенції Держгеокадастру (перелік послуг додається) необхідно звертатися до реєстраційного відділу Новоборівської селищної ради (ЦНАП), за адресою: вул. Незалежності, 9а, смт. Нова Борова, Житомирський район, Житомирська область, 1й поверх адмінприміщення.

1. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць.

2. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель.

3. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

4. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території).

5. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

6. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.

7. Надання довідки про наявність та розмір земельної части (паю).

8. Надання довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення.

9. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.

10. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

11. Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.

12. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельну ділянку з видачею витягу.

13. Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про земельну ділянку з видачею витягу.

14. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту з видачею витягу.

15. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

16. Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.

17. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.

18. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені безпосередньо законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.

19. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.

20. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення.

21 Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі

Суб’єктом надання відповідних адміністративних послуг є Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області.
 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь