СТАНЬТЕ ДОНОРАМИ КРОВІ - ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ЖИТЕЛЯМ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Дата: 01.02.2022 10:34

17 лютого 2022 року з 9:00 години до 13:00 години відбудеться  виїзна форма заготівлі крові  на базі лікарні КНП «ЦПМСД» Новоборівської селищної ради.

Донори крові мають унікальну можливість безкоштовно провести сучасні дослідження, а саме: загальний аналіз крові, групу крові, резус-належність, рівень АЛТ у крові, а також аналіз на маркери ВІЛ-інфекції, гепатиту В, С та сифилісу.

БУТИ ДОНОРОМ - ВІДПОВІДАЛЬНО, КОРИСНО ТА БЕЗПЕЧНО!

Телефон для довідок:  063-822-19-62;  (0412) 33-30-24.
КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради.

* Донором може стати громадянин України віком від 18-ти років, який не має протипоказань. При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЛИСТ