ПІДНЯЛИСЬ З 16 НА 13 МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ГРОМАД ОБЛАСТІ

Дата: 26.01.2022 10:04

Вже декілька років поспіль Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» формується рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.

В Житомирській області станом на 01.01.2022 року проаналізовано інституційну спроможність 65 громад.

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад.

Джерела інформації:
1. Сайт громади.
2. Анкета, яка заповнюється працівниками муніципалітету і надається Фондом на запит громади, або департаментами ОДА та облрад.
3. Відкриті джерела.
4. Громадські звернення з документальними підтвердженнями.

Рейтинг є продуктом проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», має сукупність суб’єктивних оцінок експертів проекту, які беруть за основу максимально об’єктивну інформацію з доступних джерел.

Новоборівська територіальна громада займає 13 місце у рейтингу громад області. Приємно відзначити, що за два останніх роки ми піднялись із 16 на  13 сходинку. Звісно попереду вісім населених пунктів, які до 17.07.2020 року були районними центрами (тепер це лише три: Коростень, Бердичів та Новоград-Волинський), адже конкурувати з такими  громадами, що мають історично розвинену інфраструктуру та потужний кадровий потенціал дуже важко. Але наша громада,  навіть в порівнянні із сусідніми громадами лідирує з гарним результатом.

За результатами досліджень наш рейтинг складає - 29,91, що є вищим за середні рейтинги по Житомирській області   – 24,72  та по Україні – 26,34.

кращих  25 громад Житомирської області станом на 01.01.2020 року

Керуючий справами (секретар)