"ТУРИСТИЧНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ГУРТОК" РОЗПОЧАВ СВОЮ РОБОТУ

Дата: 25.01.2022 16:35

Один із способів отримати незабутні враження та перезавантажитись - піти в похід.

"Туристично-реабілітаційний гурток" вже розпочав свою роботу. Керівник гуртка, учасник бойових дій Демократичної Республіки Афганістан та АТО, заступник селищного голови Новоборівської селищної ради Ігор Прокопчук та краєзнавець Олександр Голяченко навчили членів гуртка:

- розкладати палатку;

-користуватись медичною носилкою, шанцевим інструментом та іншим туристичним спорядженням.

Ігор Прокопчук також ознайомив учнів із вмістом туристичної аптечки.

Нові навички стануть у нагоді гуртківцям під час майбутніх походів.

Нагадуємо, що впровадження ініціативи стало можливим завдяки проєкту "Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки" в громадах Житомирської області у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів" та за сприяння НУО "Сучасний Формат", членів робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості Новоборівської селищної ради.

Ініціатива була запропонована екскомбатантами АТО/ООС та реалізована ГО "Футбольно-спортивний клуб "Оріон". Проєкт полягав у створенні "Туристично-реабілітаційного гуртка" для активізації до громадського життя учасників АТО/ООС, відновленню фізичного та психологічного здоров'я, залучення екскомбатантів до спільної діяльності із молоддю громади.