НАЛАГОДЖУЄМО СПІВПРАЦЮ З ХОРОШІВСЬКОЮ РАЙОННОЮ ФІЛІЄЮ ЖИТОМИРСЬКОГО ОЦЗ

Дата: 28.12.2021 14:55

Сьогодні 28 грудня 2021 року відбулась зустріч начальника відділу-служби у справах дітей Світлани РОЗУМОВИЧ, фахівця із соціальної роботи КЗ «ЦНСП» Людмили СТЕЦЮК з начальником Хорошівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Оксаною АЛЬБРЕХТ.

Під час проведеної наради обговорювались питання відповідно постанови КМУ від 16.03.2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» та виконання рішення виконавчого комітету Новоборівської селищної ради № 228 від 18.08.2021 року «Про запровадження послуги патронату над дитиною».

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та залишено листівки під назвою «Увага! Вакансія! Патронат над дитиною!».

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю та дякуємо за допомогу в пошуку кандидатів в патронатні вихователі.

Начальник відділу-ССД Новоборівської селищної ради

Світлана РОЗУМОВИЧ