РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО КУ "НОВОБОРІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК ІНТЕРНАТ"

Дата: 21.12.2021 14:07

Сьогодні 21 грудня 2021 року в рамках налагодження співпраці начальником відділу-служби у справах дітей Новоборівської селищної ради Світланою РОЗУМОВИЧ проведено робочу зустріч з директором КУ «Новоборівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради Володимиром КОРБУТОМ та адміністрацією закладу.

Під час зустрічі були обговорені питання у сфері соціального захисту дітей, виконання постанови КМУ  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» від 24 вересня 2008 року № 866 та постанови КМУ «Деякі питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування» від 4 серпня 2021 р. № 843.

Також під час візиту було вручено новорічні подарунки (солодощі) від депутата ВРУ Тетяни Грищенко вихованцям закладу до 18 років.