Житомирська область, Житомирський район

ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНІ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО РОЗГЛЯДУ ПРОЄКТУ БЮДЖЕТУ НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.12.2021 15:34

20 грудня 2021 року відбудуться загальні громадські слухання щодо розгляду проєкту бюджету  Новоборівської селищної територіальної громади на 2022 рік та проєкту Програми  соціально – економічного  розвитку Новоборівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Місце проведення –  сесійна зала Новоборівської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 9-А, смт.Нова Борова, Житомирський район, Житомирська область.

Початок – 14:00 (початок реєстрації учасників – 13:10). При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Відповідно до ст.  2.8.2. та ст.2.8.4. Статуту Новоборівської селищної територіальної громади у громадських слуханнях беруть участь усі охочі, проте, голосувати можуть тільки ті учасники, які мають право голосу (кожен дієздатний член територіальної громади, якому виповнилося 18 років), постійно проживають, зареєстровані на території Новоборівської селищної територіальної громади, та зареєструвались для участі в громадських слуханнях.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОЕКТ БЮДЖЕТУ

РІШЕННЯ БЮДЖЕТ  ДОДАТКИ